KOMANDA

Karolina Meginytė, kaip vestuvių ir renginių planuotoja versle nuo 2005m. Karolinos bagaže daugybė renginių - nuo mažų konferencijų iki glamūrinių vestuvių su keliais šimtais svečių, todėl išūkių ji nebijo. Per visą savo sukauptą patirtį ji yra įgyvendinusi virš 300 vestuvių ir kitokių renginių.
Karolina - perfekcionistė, kiekvieną renginį ji planuoja kaip mažą, unikalų stebuklą, įdėdama dalelę saves.
“KM Vestuvės” vadovė turi puikius organizacinius gebėjimus, bei moka įsiklausyti į kiekvienos poros istoriją, iš kurios sukuria unikalią šventę.
2011 m. Išleido autorinę knygą “Tavo nepamirštamos šventės”.
“KM vestuvės” komanda nuolat siekia tobulumo, tiki, jog kiekvienos vestuvės privalo būti unikalios ir tobulos nuo pirmojo įspūdžio iki mažiausių detalių. Komanda su klientais palaiko artimą ryšį nuo pat pirmojo susitikimo. Jaunieji yra įtraukiami į jų šventės planavimą, jiems suteikiami profesionalūs patarimai prie viso to prijungiant plačią šypseną. Vestuvių planavimas ir laukimas tampa tokiu pačiu malonumu kaip ir pati šventė.
Kaip teigia Karolina: “Mano komanda yra mano stiprybė! Visos merginos yra baigusios renginių organizavimo studijas, turi patirties ne tik su vestuvėmis, bet ir su kitais renginiais. Visos atsakingos, atsidavusios ir kartu sutaria, kad vestuvių organizavimas - gyvenimo būdas, o ne profesija. Nesvarbu, kuri “KM” mergina stovės prie jūsų vestuvių vairo, kokybė išliks tokia pat aukšta.