Mūsų vizija

ISTORIJA

Mūsų istorija prasidėjo 2005-aisiais, kai Karolina įsitraukė į vestuvių organizavimo verslą. Didelis noras dirbti su žmonėmis, organizuotumas ir svajonė džiuginti žmones režisuojant jų šventės dieną, pradėjo pildytis. Užsakymų vis daugėjo, reikėjo plėsti savo pajėgas, todėl prie Karolinos prisijungė Milda ir taip gimė “KM vestuvės” prekinis ženklas. Kadangi svajonės ir užmojai vis didėjo, vėliau prie komandos prisijungė Jorūnė ir kitos merginos.
Pradėjusios nuo mažų šeimos švenčių, merginos griebėsi organizuoti grandiozinius renginius, kurie ne kartą atsirado garsiausiuose šalies žiniasklaidos portaluose bei spaudoje.

MISIJA

“Klausiate koks mūsų sekmės receptas? Viskas paprasta - komandą vienija meilė gražiems dalykams. Mes vadovaujamės keturiais pagrindiniais darbo pricipais: konkretumas, punktalumas, diplomatija, opertyvumas. Mūsų užduotis yra įsiklausyti į jaunųjų norus, jiems patarti ir argumentuotai paaiškinti, kodėl vienas sprendimas yra geresnis už kitą. Vestuvių versle labai svarbus subjektyvumas - šventė visų pirma turi patikti mums, o tokiu atveju jaunieji visada lieka patenkinti. Tikriausiai tai ir yra mūsų raktas į sėkmę...” Karolina Meginytė